Aktuality

Týmová matematická soutěž MaSo

V celorepublikové  matematické soutěži, které zúčastnilo celkem 252 týmů z celé republiky, se družstvo z naší školy ve složení Jáchym Jirgl ze IV.A, Quoc Dat Le ze IV.A, David Elich ze II.B, Timofej Padalka ze II.B umístilo na velmi pěkném 37 místě.

Blahopřejeme a děkujeme za výtečnou reprezentaci školy

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: Error validating access token: The user has not authorized application 1332798716823516. Type: OAuthException
Guth ples - tentokrát v Lucerně! Nenechte si ujít jedinečnou událost."Prodej lístků probíhá ve škole, osobně u maturantů (Majda Jarošová, Dita Burianová, Kateřina Lynne Jarošová a Magdaléna Klímová), platba je možná hotově i přes QR kod:)fb.me/e/5900TEgAqMoc se na vás těšíme. " ... See MoreSee Less
View on Facebook
Pražské kol pěvecké soutěže Skřivánek nám přineslo:1. místo - Adéla Kašparová (9. třída)2. místo - Anna Petrová (kvarta), Mariana Danielová (prima)3. místo - Kristina Měšťánková (sekunda), Kateřina Kašparová (9. třída)Čestná uznaní - Jan Fimbinger (8. třída) Žofie Klimešová (prima), Barnabáš Míšek (tercie)Cena za citlivý doprovod - Petr Filipský (sexta)Gratulujeme všem našim úspěšným reprezentantům a děkujeme za vynikající reprezentaci školy. ... See MoreSee Less
Uz se to blizi a bude to Guth! ... See MoreSee Less
Náš chlapecký tým dnes navázal na včerejší úspěch dívek. Gratulujeme k vítězství v obvodním kole Prahy 1 v basketbalu. ... See MoreSee Less
Latiníci ze sexty v Národní knihovně na prohlídce výstavy Ošklivé rukopisy Kříže z Telče, na které jsem se jako spoluautor podílel náš kolega Karel Pacovský. ... See MoreSee Less
Dnešní vítězství v obvodním kole Prahy 1 v basketbalu bylo sladké. Gratulujeme k Malostranskému gymnáziu k druhému a ZŠ Bráně jazyků k třetímu místu.Nejlepší hráčkou turnaje se stala Magdalena Stolleová.Díky za skvělou reprezentaci školy všem hráčkám. ... See MoreSee Less
Boj o život. Příběh rodiny, kterou můžeme zachránit... ... See MoreSee Less
V úterý 31.ledna se úspěšně konala již dlouho očekávaná akce Zlatá Truhla. Byl to napínavý boj, o vítězích rozhodla spravedlivá porota, ale také diváci, kteří hlasovali pro svého favorita v kategorii Cena diváka.Na nižším gymnáziu se na třetím místě umístila Anežka Rousková z kvarty B za ročníkovou práci Ženská práva ve Velké Británii, na druhém místě se umístila Sabina Lenzová z kvinty A s ročníkovou práci Plavkyně, a první místo společně s cenou diváka za nižší gymnázium získal Petr Vaško z kvarty B za ročníkovou práci Výroba elektrické energie. V kategorii vyššího gymnázia se na třetím místě umístila Žaneta Bartáková ze sexty B za ročníkovou práci Analogová fotografie, druhé místo obsadila Barbora Mlčochová z sexty A s ročníkovou prací na téma Nejdůležitějších astronomických událostí. První místo získala děvčata z oktávy A za ročníkovou práci ve spolupráci s Pamětí národa. Cenu diváka za vyšší gymnázium získali Petr Filipský a Marko Vekić ze sexty A za ročníkovou práci Píseň pekla a ráje. Gratulujeme všem zúčastněným! ... See MoreSee Less
31.ledna 2023 proběhne v kinosále Lucerna přehlídka nejlepších ročníkových prací za školní rok 2021/22 Zlatá Truhla. Studenti nižšího i vyššího gymnázia se utkají v napínavém souboji. Jejich výkony bude hodnotit odborná porota z řad studentů i učitelů, mohou zabojovat i o přízeň diváků. A půjde o hodně. ... See MoreSee Less
Naše florbalistky se po výborných výkonech v oblastních turnajích kvalifikovaly do celopražského finále, kde ve velmi silné konkurenci obsadily 5. místo. ... See MoreSee Less
Druhý den otevřených dveří se již blíží. Těšíme se na Vás zítra, 17.1. od 15,00 do 18,00 v Truhlářské 22. ... See MoreSee Less
Ozvěny včerejšího koncertu. Díky za krásný zážitek. 🙂 ... See MoreSee Less
Vánoční koncert našeho pěvecké sboru Gut! a žáků prvního stupně naší ZŠ již dnes v 18,00 v kostele sv. Petra. těšíme se na Vás. ... See MoreSee Less
I v adventním čase je dobré a poučné si občas připomenout traumatické historické okamžiky. Naši septimáni proto navštívili Terezín. ... See MoreSee Less
Den otevřených dveří se již blíží. Těšíme se na Vás zítra, 6.12. od 15,00 do 18,00 v Truhlářské 22. ... See MoreSee Less
Pokyny k odjezdu do vánočních Drážďan 5.12.22Sraz: 7.30 hod. v budově HLAVNÍHO NÁDRAŽÍ v hale pod odjezdovou cedulí.S sebou platný cestovní doklad, kapesné. ... See MoreSee Less