Informace pro nové strávníky

K prvnímu přihlášení je nutné vyzvednout si u vedení ŠJ přihlašovací údaje strávníka, aby se mohl zaregistrovat v aplikaci www.strava.cz

Úhrada stravného

Stravné se hradí pouze bezhotovostně, převodem z bankovního účtu. Platby jsou zálohové, tedy předem. (1 měsíc dopředu)

Číslo účtu: 15633011/0100 KB Praha l
Splatnost:  25. v měsíci
Částka:

Věková skupina Cena 1 oběda Zálohová platba v Kč
1. skupina - 6–10 let 34,- 680,-
2. skupina - 11–14 let 36,- 720,-
3. skupina - 15 let a výše 38,- 760,-

Účel platby stravné
variabilní symbol: platí celou dobu docházky a je přidělen vedením školní jídelny

• datum splatnosti zadejte, prosím, tak, aby platba byla připsána na účet ŠJ nejpozději 25. v měsíci (měsíc dopředu)
  • strávník, který dovrší ve škol. roce (1.9.-31.8.) 11 či 15 let je zařazen do příslušné skupiny hned od počátku školního roku.
  •  při platbách uvádějte variabilní symbol přidělený vašemu dítěti, jméno, popř. třídu, předejdete možnosti připsání platby někomu jinému.

Přeplatky za neodebrané obědy budou vráceny na konci školního roku zpět na účet, ze kterého platba přichází.

Zaplacením stravného je strávník přihlášen ke stravování.

Nezaplacený oběd nebude vydán.

Karty

Strávníci se prokazují ve školní jídelně kartou. Kartu obdrží v kanceláři ŠJ za poplatek 70 Kč. Je možné také použít ISIC kartu nebo , Lítačku -bezplatné nahrání.

Odhlašování obědů

Obědy je nutné odhlašovat:

a) 1 den předem do 14 hod. na  www.strava.cz  nebo tentýž den do 8. hodiny ráno (pouze v akutních případech, jako například 1. den nemoci) formou SMS nebo e-mailem.

obědy je nutné odhlašovat, v opačném případě propadají.

Vždy na konci školního roku je předčasně ukončen příjem odhlášek. Termín, do kterého lze v tomto případě odhlašovat naleznete na webových stránkách školy v sekci ŠJ.

Žáci mají nárok na dotovanou stravu pouze první den nemoci nárok na dotovanou stravu, další dny se mohou stravovat jen za plnou cenu tj. včetně mzdových a provozních nákladů.

Výdej do přinesených čistých nádob (ne sklo) je v době 11:00–11:30 hod.

INTERNETOVÉ OBJEDNÁVÁNÍ, PŘIHLAŠOVÁNÍ A ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ

Internetové objednávání, přihlašování a odhlašování obědů na adrese www.strava.cz

V případě jakýchkoli nejasností či výhrad ke školní jídelně volejte prosím ředitelku ŠJ.

VOLBA JÍDLA

Jídlo můžete zvolit 2 dny dopředu do 14.00 hod v aplikaci www.strava.cz (např. v pondělí na středu).

Kdo si jídlo nevolí, automaticky je přihlášený k menu č. 1.

Věnujte, prosím, pozornost provoznímu (vnitřnímu) řádu školní jídelny (vyvěšený na nástěnce ŠJ a ke stažení v dokumentech na webových stránkách školy – sekce ŠJ).

V případě jakýchkoliv nejasností mě neváhejte kontaktovat.

NázevVelikostDatum přidáníDatum úpravyStáhnout
Informace ke stravování - Školní jídelna Zlatnická 52.05 KB24.08.202206.03.2024 Stáhnout
GDPR - Školní jídelna Zlatnická 269.83 KB06.07.202206.07.2022 Stáhnout
Seznam alergenů 1.13 MB06.07.202206.07.2022 Stáhnout