TELLaSTORY

V rámci projektu TELLaSTORY proběhlo již čtvrté mezinárodní setkání projektových partnerů z České republiky, Polska a Slovinska. Novinkou však bylo, že se partneři poprvé po dvou letech trvání projektu setkali osobně, a to v sídle slovinského partnera v městečku Trebnje.

Předmětem setkání bylo probrat dosavadní vývoj projektu, zhodnotit práci na výstupech i výstupy samotné. Partneři detailně probírali otázku tréninkového systému, jak v praxi bude systém fungovat a jak ho doladit k dokonalosti. V rámci plánovaného tréninkového systému budou vyškoleni trenéři „storytellingové“ metody, kteří budou dále školit učitele základních škol v partnerských zemích. První část tohoto systému, mezinárodní školení trenérů, proběhne již na konci listopadu v Praze.